Obchodní podmínky

Ceny

Všechny uvedné ceny jsou konečné a včetně DPH.

Ceny jsou platné od 16.7.2014 do 20.1.2016

Nakupování

Objednávky lze zasílat prostřednictím košíku na tomto e-shopu, emailem, připadně telefonicky.

Náklady vzniklé kupujícímu při použití komunikačních prostředků na dálku v souvislosti s uzavřením kupní smlouvy (náklady na internetové připojení, náklady na telefonní hovory) si hradí kupující sám.

Platební podmínky

Objednávku je možno uhradit bankovním převodem nebo při převzetí zásilky na dobírku.

Dodací podmínky

Zboží je zasíláno Českou poštou buď jako balík do ruky za 30 Kč nebo na dobírku za 100 Kč. Při koupi na dobírku se objednávka vždy ještě před odesláním potvrzuje emailem nebo na telefonní číslo uvedené v objednávce. Pokud se jedná o adresu dodání v Brně může být zboží doručeno kurýrem. Do zahraničí zboží neposíláme.

Není-li uvedeno jinak, zboží expedujeme nejpozději do 10 pracovních dnů.

Záruka na zboží

Reklamační řízení se řídí standardním reklamačním řádem České republiky. Reklamace trvá 30 dní od přijetí zásilky do odeslání zásilky. Zboží vám může být opraveno, vyměněno, mohou být vráceny peníze či může být reklamace neuznána. Reklamaci uplatňujte vždy neprodleně po vyskytnutí závady. Na pozdější reklamace nemusí být brán zřetel. Záruční doba je 24 měsíců a nevztahuje se na vady způsobené nešetrným zacházením. Dále se reklamace nevztahuje na běžné opotřebení zboží. Potisk na textilu vydrží až 30 vyprání, potom může změnit kvalitu.

Odstoupení od kupní smlouvy

Na veškeré zboží poskytujeme garanci vrácení peněz po dobu 14-ti dnů od zakoupení zboží. Zboží nesmí vykazovat nadměrné známky použití. Je to tedy opravdu jen na vyzkoušení doma před zrcadlem. Z vrácené částky může být stržen poplatek za nové zabalení zboží.

Ochrana osobních údajů

S poskytnutými osobními údaji zákazníků bude nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a budou použity výhradně pro vnitřní potřebu firmy.

Náklady vzniklé kupujícímu při použití komunikačních prostředků na dálku v souvislosti s uzavřením kupní smlouvy (náklady na internetové připojení, náklady na telefonní hovory) si hradí kupující sám.

Provozovatel

Prest CS spol. s r. o.

PREST CS spol. s r.o. je zapsán v obchodním rejstříku 10.7.1991 pod spisovou značkou: oddíl C, vložka 1725.